KONST / Litografier / Färglitografi 13442019
nr 1344 2019
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Komposition med äpple och träd. Motivet: 55x49cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:45:27
30/8 21:04:20
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann